Artykuły z kategorii

Rozwój regionu, zagranica

Dobre wyniki w inwestycjach na Warmii i Mazurach

23-09-2016

Lidzbark Warmiński

Powiat lidzbarski na I miejscu, a Olsztyn na III w nowych rankingach pisma samorządu terytorialnego „Wspólnota”. Wyniki zostały ogłoszone 22 września 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na XIV...

Więcej

Obszary wiejskie i środowisko

Cztery pory roku na Warmii i Mazurach

23-09-2016

Zgłoszenia do fotograficznego konkursu „Cztery pory roku w rolnictwie Warmii i Mazur” przyjmowane są do 15 października 2016 roku. Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy na temat rolnictwa. Przedmiotem przedsięwzięcia są fotografie...

Więcej

Społeczeństwo

Forum drogowe z festynem rodzinnym

23-09-2016

Ilustracja do tekstu

III Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe odbędzie się w Olsztynie w dniach 25-27 września 2016 roku. Towarzyszyć mu będzie wystawa pod hasłem „Infrastruktura drogowa a bezpieczeństwo” oraz festyn „Bądź błyskotliwy” z atrakcjami...

Więcej

Turystyka i promocja regionu

Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem hitem atrakcji turystycznych

23-09-2016

Inscenizacja bitwy pod Grunwaldem

Polska Organizacja Turystyczna na podstawie badań, analiz i opinii regionalnych organizacji turystycznych wytypowała atrakcje z każdego województwa, które ze względu na największy potencjał przyciągania ruchu turystycznego można traktować jako flagowe. Ze...

Więcej

Kultura

Jazzowy klimat w Filharmonii

23-09-2016

Nahorny Trio

W niedzielę (25 września) w sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej wystąpi „Nahorny Trio”. Początek koncertu o godz. 18.

Więcej

Edukacja i Sport

Nagrody od dzieci dla najlepszych wykładowców

23-09-2016

Wręczenie nagród wykładowcom Uniwersytetu Dzieci w Olsztynie

Najmłodsi studenci w Olsztynie wybrali Wykładowcę Roku 2015/2016 Uniwersytetu Dzieci. Wręczenie nagród odbędzie się w sobotę (24 września) na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Więcej

Widok na Ostródę z lotu ptakaW dniach 8-9 listopada ostródzkiej Expo Arenie odbędą się targi Hubertus Arena 2014.

 

 

Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają wszystkich, którzy z tematyką łowiecką związani są zawodowo, tych dla których jest to wyjątkowe hobby jak i tych, którzy na co dzień nie mają styczności z branżą.

 

 

Blisko 70 wystawców zaprezentuje swoje produkty, wśród nich producenci i dystrybutorzy: broni i amunicji, obuwia i odzieży myśliwskiej, specjalistycznego sprzętu myśliwskiego i survivalowego, optyki, samochodów terenowych, noży, łuków i broni białej, akcesoriów wędkarskich czy trofeów łowieckich.

 

Na wszystkich odwiedzających targi czekają też liczne atrakcje. Między innymi zorganizowana zostanie profesjonalna łucznica, gdzie wszyscy chętni będą mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, a także odbędzie się biesiada myśliwska z koncertem, na której skosztować będzie można przysmaków z dziczyzny.

 

Podczas targów odbędą się również pokazy m.in. psów myśliwskich oraz sygnałów łowieckich czy warsztaty łucznictwa konnego. Odwiedzający będą mieli również okazję spróbowania i zakupienia wielu produktów regionalnych, takich jak miody, wędliny czy wyroby piekarskie.

 

Targi odbędą się w Expo Arenie w Ostródzie w dniach 8-9 listopada w godzinach 10-18.

 

Wstęp na targi będzie bezpłatny.