Artykuły z kategorii

Fot. www.stockvault.net

Fundacja Solidarności Międzynarodowej ogłosiła konkurs grantowy na rzecz Ukrainy. Konkurs jest częścią programu „Wsparcie Demokracji 2017”, którego celem jest rozwój demokracji, w tym demokracji lokalnej, a także przestrzeganie praw człowieka w państwach wymienionych na liście biorców pomocy rozwojowej DAC OECD.

Celem konkursu jest wsparcie wdrożenia reformy samorządowej na Ukrainie.

www.stockvault.net

Znajomość praw konsumenckich pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych oraz daje możliwość umiejętnego z nich korzystania.

Konsument dobrze poinformowany jest uważny i ostrożny, a dzięki temu może uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Warto uczyć się przez całe życie, jak być świadomym konsumentem, gdyż to się najzwyczajniej opłaca.

Ilustracja do tekstu

W siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (20 marca) odbyło się wręczenie dyplomów uzyskania I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny.

Certyfikat potwierdzający podniesienie kwalifikacji zawodowych odebrało 28 pracowników socjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy ukończyli szkolenie z zakresu I stopnia specjalizacji i zdali egzamin przed Regionalną Komisją Egzaminacyjną ds. stopni specjalizacji zawodowej pracowników socjalnych, funkcjonującą przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zdjęcie przybyłych na Mazury mieszkańców Wileńszczyzny

Zdjęcia, dokumenty, sprzęty codziennego użytku – historyków Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie interesują wszelkie przedmioty związane z przybyłymi na Mazury mieszkańcami Wileńszczyzny.

Posłużą one do stworzenia wystawy opowiadającej o tej części historii regionu.